MicrosoftTeams-image

Distribütörlük | JAKA

JAKA Robotics

JAKA Robotics 2014 yılında kurulmuş yeni nesil otomasyon ürünleri ve kolaboratif robotlar üreten bir yüksek teknoloji firmasıdır.

JAKA Koloboratif robotlarlar insan ile bir arada çalışmak amacı ile tasarlanmıştır. JAKA koloboratif robotlar ekstra bir koruyucu önlem gerektirmeden güvenli bir şekilde çalışma imkanı sağlar. Endüstriyel tasarım konsepti sayesinde JAKA Cobot’lar, zorlu gürültü ve tozlu ortamlarda görevlerini iyi bir şekilde yerine getirebilir ve yüksek temizlik gerektiren ortamlarda üstün performans gösterebilir. Montaj, paketleme, makine besleme, konum değişimi gibi süreçlerin yanı sıra cerrahi operasyon, rehabilitasyon, restoranlar gibi birçok alanlarda JAKA Cobot’lar yenilikçi çözümler sunmaktadır.

JAKA Cobotlar;

Linux betik dilini temel alır, iyi uyumluluğa sahiptir ve sistemin ikincil gelişimi için SDK (C, C ++, C #) sürücüsü sağlar.

JAKA Cobotları diğer robotlardan ayıran özelliği kablosuz bağlantısıdır. Böylece kablo karmaşıklığını ortadan kaldırır.

JAKA APP uygulaması ile Cobotlara bilgisayar, telefon ve tablet bilgisayarlardan erişim imkanı sağlamaktadır.

JAKA Cobotlar benzersiz güvenlik kimlik doğrulama mekanizması ile cobotlara uzaktan izleme ve görevlendirme yapabilirsiniz.

Yüksek sıcaklık, yüksek gürültü, yüksek temizlik, toz vb. gibi zorlu ortamlarda çalışmasını garanti eder.

JAKA Cobot hafif ve kompakt yapıya sahiptir. Kompakt yapısı sayesinde hızlı şekilde montaj/demontaj ve taşıma işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunar.

JAKA Distribütörlük PDF dökümanını inceleyebilirsiniz.